2 contracten met een syndicus voor 1 basisakte?

Word je eigen syndicus

1.47K keren bekeken
0 Comments

Goede morgen

 

Ik ben mede-eigenaar van een appartementsgebouw gelegen in de Ridder Walter van Havrelaan 24/26 te Schoten. Het gebouw bestaat uit 13 appartementen, verdeelt over 2 inkomdeuren (6 rechts – 7 links). Jaren heeft onze syndicus beweert dat er 2 basisakten bestaan (per inkomdeur), met gevolg dat er 2 afzonderlijke contracten bestaan, wel bij dezelfde syndicus. Nu blijkt dat er slecht 1 basisakte bestaat voor het ganse gebouw. Mijn vraag is of het wettelijk in orde is dat er 2 contracten bestaan voor één basisakte?

 

Met vriendelijke groeten

Harry Rombouts

 

Goede middag,

dank voor uw snelle reactie.

Als ik uw antwoord goed begrijp is er bij één basisakte slechts één contract met syndicus noodzakelijk. Is het dan wettelijk in orde als wij 2 afzonderlijke overeenkomsten hebben?

Harry Rombouts

You are viewing 1 out of 3 answers, click here to view all answers.
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren…

Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!
Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link