Evaluatie leveringscontracten – algemene vergadering?

Word je eigen syndicus

0 Comments

Op de alg verg overloopt onze syndicus in de leveringscontracten maar er wordt hieraan heel weinig aandacht gegeven.

Over de verzekering van de blokpolis spreekt hij nooit en stelt hij nooit andere verzekeringen voor. Ik moet er wel bij zeggen dat hij zelf makelaar is van onze blokpolis…. Waarschijnlijk is dit bewust.

Op het verslag. An de AV vermeld hij alleen “de syndicus overloopt de leveringscontracten” zonder enig detail, hierdoor is er totaal geen bewijs of controle mogelijk, Is dit normaal of wat moet hij vermelden in de notulen?

Binnenkort is er onze alg verg en ik ben bezig met de agendapunten voor te bereiden.

het is ook zo dat onze syndicus vooraf nooit de mensen er attent opmaakt om hun agendapunten op tijd door te sturen.
graag kreeg ik info hoe hiermee om te gaan of wat kan ik eisen.

KLVT Vraag beantwoord

Overlopen alle (diensten)leveranciers op de av is verplicht

“Ik zal op de AV vragen aan de syndicus dat hij alle lopende contracten notuleert op het proces-verbaal”

Goed idee om ze nominatief op te lijsten,

de facturenlijst voorafgaand op de av zal het je gemakkelijk maken dit vooraf als agendapunt te suggereren

MedeWonen Vraag beantwoord
You are viewing 1 out of 5 answers, click here to view all answers.
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren…

Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!
Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link