Hallo , Mijn appartement werd 9 maand geleden verkocht midden september nu pas krijg ik nog een afrekening van onkosten zoals bv schilderwerken die zijn uitgevoerd na mijn vertrek , en nieuwe badges die bestemd zijn voor de nieuwe eigenaars etc
Moet de syndicus niet doorgeven aan de notaris dat er nog openstaande kosten zijn kan hij deze nu nog verhalen Ik val totaal uit de lucht
1 Antwoord
De syndicus heeft niets meer met u te maken u bent géén lid meer van die VME en de verkoop is gebeurd met of zonder gegevens verstrekt door syndicus : dus voor u is op dat ogenblijk de pijp af.
Uw verantwoordelijkheid in de VME stopt bij ondertekening verkoopakte, behoudens gemene kosten gemaakt en opgevraagd tijdens de periode dat u nog eigenaar was.
lees met de nodige aandacht volgend vonnis :



