wat te doen met een syndicus die niets doet ?

Word je eigen syndicus

1.75K keren bekekenUitvoering van Werken

Onze syndicus is overgenomen en sinds twee jaar gebeurt er niets meer en zelfs presteert men het om te proberen foute jaarlijkse afrekeningen door de strot van de commissaris van de rekeningen te duwen wat ik geweigerd heb. Daarnaast gebeurt er niets, dus geen courante onderhoudswerken, geen waterlekken die dringend moeten aangepakt worden, geen opstart tot wat dan ook zoals herstellingen of  schadedossiers enzovoort …. veel mails sturen, bellen niet aanwezig en langsgaan mag niet meer en veel  voorstellen tot samenwerken en oplossingen om maar tot iets te komen. Maar er gebeurt letterlijk en figuurlijk niets. Zelfs geen antwoord op vriendelijke mails niets.

Waar sta je dan als eigenaar moeten we de zaak laten verkommeren wat niemand wil en waarom betalen we die peperdure rekeningen want de voorbije twee jaar staat daar niets tegenover werkelijk niets.

Dus ik ben einde raad. Hoe kan ik gewoon de zaken terug geregeld krijgen?

Graag advies.

Bedankt!

amenteninformatie Vraag beantwoord

6h10 , woensdag

Bezint eer ge begint en zorg dat je vooraf over een shortlist van drie onmiddellijk inzetbare syndici beschikt, maar steeds is met 50%+1 uw syndicus in vraag te stellen en zelfs te ontslaan, vermeld het contract een voortijdige gebeurlijke verbrekingsvergoeding aub?

qsdfg159 Vraag beantwoord

Uw schip (VME) is zinkend…een syndicus die zijn beheer niet doet zoals gevraagd en zoals het moet…..ga op zoek naar een andere syndicus.

De raad van mede-eigendom (zo er die is) en commissaris van de rekeningen “afgevaardigden” “benoemd” door de VME moeten hun taak en verantwoordelijkheid nemen en de syndicus in gebreke stellen.

Hoe van syndicus veranderen :

https://easysyndic.be/nl/in-de-praktijk/van-syndicus-veranderen

https://immo.vlan.be/nl/advies/de-wet/45058/van-syndicus-veranderen-is-helemaal-niet-moeilijk

lebragard Vraag beantwoord

6h05, 16 Juni 2023,

6h10 , woensdag 31 Mei

Bezint eer ge begint en zorg dat je vooraf over een shortlist van drie onmiddellijk inzetbare syndici beschikt, maar steeds is met 50%+1 uw syndicus in vraag te stellen en zelfs te ontslaan, vermeld het contract een voortijdige gebeurlijke verbrekingsvergoeding aub?

amenteninformatie Vraag beantwoord
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren…

Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!
Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link