Welke advokaat bij geschillen met de promotor-aannemer ?

Word je eigen syndicus

1.80K keren bekeken
0 Comments

Welke advokaat zou u ons aanraden bij een nakend geschil met onze

promotor-aannamer inzake het betalen van de waarborgfakturen van 3% , die volgens ons in de meeste gevallen voortijdig verzonden zijn aan de eigenaars, en bovendien wetende dat de aannemer nog tal van werken moet uitvoeren en dit zowel aan de gemeenschappelijke delen als aan de private kavels.

Onze VME is gevestigd in Oevel (Westerlo) , Loofven 2D . Dank voor een spoedig antwoord. Roger Truyens (lid van de raad van medeeigenaars) e-mail adres : roger.truyens@telenet.be

 

 

 

 

 

 

Geachte

 

Hoe zit het met de formele voorlopige en definitieve opleveringen ?

 

Astrid CLABOTS

CLABOTS Advocaten

er is in diverse gevallen geen voorlopige oplevering en een definitieve oplevering is er bij mijn weten nooit geweest

Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren…

Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!
Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link