Stel dat de AV in maart beslist om de syndicusovereenkomst die loopt tot eind april niet verder te zetten, kan dat dan beschouwd worden als een overeenkomst die afloopt op 31 maart en waarvoor geen vergoeding dient betaald (art 3.89 § 1 4de alinea), of is dat een opzeg die eindigt op 31 maart of zelfs een verbreking waarvoor een vergoeding van 6 maanden van toepassing is zoals vermeld in de overeenkomst?
In de overeenkomst staat het volgende: Voor zover het Reglement van mede-eigendom op datum van de ondertekening van deze overeenkomst niets bepaalt, is er aan de syndicus een vergoeding verschuldigd gelijk aan in artikel x bepaalde forfaitaire vergoeding voor een termijn van 6 maanden.
In het Reglement van mede-eigendom staat hierover niets.
Bij voorbaat dank voor uw antwoord
u kan ook in de AV van maart een agendapunt indienen met aanstellen van een nieuwe syndicus vanaf die datum.. bv. syndicus X , syndicuscontract ect…bespreken en een besluit nemen. (zorg dan dat alles mooi genotuleerd staat )
Bedankt voor de tip.
1 Antwoord
Stel dat de AV in maart beslist om de syndicusovereenkomst die loopt tot eind april niet verder te zetten….
syndicuscontract loopt tot eind april , AV besluit in MAART het mandaat niet te verlengen maw. mandaat syndicus eindigt eind april = geen vergoeding verschuldigd.
De voorzitter of raad zal in de loop van de maand april een BAV organiseren zodat de AV een nieuwe syndicus kan aanduiden. (kandidaat syndicus – syndicuscontract ect…)




Dank voor uw antwoord.
Kan tijdens de AV van maart reeds een andere syndicus aangeduid worden of moet dat met een BAV in april?