Op 13 december heb ik volgende agendapunten doorgemaild om deze te agenderen op de komende AV van 31/01/2026 :
- Verlenging contract syndicus : meerdere keuze mogelijkheden
- Verlenging mandaat voorzitter OR. (duo job).
- Is de brief waarvan sprake is in het verslag van de OR van 14/06/25 puntje zes HAAG, verstuurd naar de advocaat van de betrokken eigenaar van blok 9?
- Graag inzage in het GDPR Compliancy Dossier waarnaar verwezen wordt in punt 30 van het verslag van de AV van 25/01/2025. Hoort dit niet bij de standaard taken van een syndicus
- Geen van deze werden opgenomen in de agenda van de AV welke wij op 15/01/26 mochten ontvangen.
1 Antwoord
Op 13 december heb ik volgende agendapunten doorgemaild om deze te agenderen op de komende AV van 31/01/2026
Tijdig ingediende agendapunten (wat hier het geval is ) moet de syndicus op de agenda plaatsen…..de syndicus heeft in deze géén beoordeling of beslissingsbevoegdheid.
Vraag is of de syndicus die mail heeft ontvangen ?…..best voortaan ontvangstbevestiging vragen…..of aangetekend agendapunten….



