blok met 10 appartementen.
Bij de vorige AV is er geen aanstelling geweest van een commissaris wegens geen kandidaten.
Intussen is er wel een kandidaat die belangloos deze post wil waarnemen voor het lopende boekjaar. Dient men een BAV die alleen maar geld kost te moeten houden om zijn aanstellingen te doen of kan men op de volgende AV een punt opnemen om de aanstelling retro actief te doen.
2 Antwoord
Bij de vorige AV is er geen aanstelling geweest van een commissaris wegens geen kandidaten.
CvR = verplicht…..kan ook een extern iemand zijn….syndicus dient de AV daarover te informeren (als deze zijn taak/opdracht serieus neemt)
Intussen is er wel een kandidaat die belangloos deze post wil waarnemen voor het lopende boekjaar.
OK….is deze zich bewust van het mandaat en beschikt deze over de nodige capaciteiten ? en vooral welke bevoegdheden heeft deze CvR ? wat staat er in het RIO mbt. bevoegdheden CvR ?
Dient men een BAV die alleen maar geld kost te moeten houden om zijn aanstellingen te doen of kan men op de volgende AV een punt opnemen om de aanstelling retro actief te doen.
Retro actief kan niet ! de wet zegt dat er jaarlijks tijdens de statutaire AV een CvR wordt aangesteld.
wat kan u nog doen…..een schriftelijke vergadering met als punt….iedereen akkoord dat X CvR is. (schriftelijke vergadering = eenparigheid van stemmen = indien iemand niet of zich onthoud = niet geldig…..eenparigheid van stemmen = elke stemgerechtigde , iedereen akkoord.
wet mede eigendom….lees commissaris van de rekeningen ect….. Art. 3.91. Commissaris van de rekeningen



