volmacht in AV

Word je eigen syndicus

1.38K keren bekekenAlgemene Vergadering
0 Comments

Als een appartement op het kind staat en blote eigenaar is en het de mama de vruchtgebruiker is.

Bij ons is het volgende gebeurd: de dochter heeft volmacht aan haar moeder maar de dochter vergat deze te ondertekenen. Een andere mede-eigenaar laat de vruchtgebruiker dan maar tekenen en komt met dit papier als zogezegd volmachtdrager opdagen.

Ik denk toch wel dat dit gesjoemel is want natuurlijk zegt die andere mede-eigenaar dat een vruchtgebruiker volmacht mag geven (terwijl de dochter op het papier volmacht aan haar mama heeft).

Het is toch wel degelijk zo dat vruchtgebruikers nooit volmacht kunnen geven en enkel de blote eigenaars en dat ook de blote eigenaars op de eigenaarslijst en aanwezigheidslijst op de algemene vergadering moeten staan?

RM Vraag beantwoord
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren…

Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!
Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link