HOE STEMMEN in AV

Word je eigen syndicus

1.26K keren bekekenAlgemene Vergadering
0 Comments

Bij onze nieuwe syndic werd er op de BAV met nummers gestemd, de vorige schriftelijk.

We zijn wel met 90 eigenaars en velen zijn oudere mensen.
Aan de éne kant misschien goed en gaat snel maar aan de andere kant kijkt iedereen naar elkaar (ik weet dat het op papier nadien ook in de notulen staat maar is toch anders en veel mensen weten niet dat dit in de notulen staat en kijken daar niet naar), aan de andere kant vind ik op papier beter want veel mensen kunnen het in de AV niet goed horen (doof, slechthorend) en kijken dan naar anderen en lopen dan met de bende mee (wat bij ons zeker niet goed is).

Bovendien stel ik mij dan nog de vraag hoe men straks zal doen bij een grote BAV als de stemming kantje randje is (50/50) want de éne heeft veel meer quotiteiten dan de andere: er zijn veel verschillende quotiteiten, dus dan kan je dit op zicht met nummertjes niet doen. Hoe gaan ze dit dan doen voor die vragen?

Is stemmen op papier niet beter?

RM Vraag beantwoord

Dit weet ik maar dit was helaas niet de vraag.

RM Vraag beantwoord
You are viewing 1 out of 2 answers, click here to view all answers.
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren…

Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!
Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link