Beste,
Op de laatste AV werd er door een bewoner verwezen naar een (staanplaats)eigenaar (geen bewoner) die over een autostaanplaats beschikt, waar hij tevens enkele moto’s stationeert (of verder verhuurt). In de basisakte staat er blijkbaar duidelijk “autostaanplaats” vermeld.
Nu, ik lees tal van berichten dat sommige dit gebruiken als stockageplaats, etc en volgens mij is dit onderdeel van hun eigendomsrecht.
Ik stel mij bij deze dan de vraag wat het uitmaakt en of hier iets tegen te doen valt, ook al staat er expliciet “autostaanplaats”? Moet er dan expliciet in de basisakte vermeld staan dat X en X niet toegelaten is? Kan het dan nog steeds aangevochten worden, zie eigendomsrecht?
Alvast bedankt
Groetjes
1 Antwoord
Herlees basisakte, reglement mede-eigendom en RIO.
Met een stockageplaats zouden wij minder bezwaren hebben (quid verzekering blokpolis) maar wat is de algemene teneur tegenover commercialitie van gedeelten van het gebouw. (verhuur)



