Appartement werd verkocht bij een akte die verleden werd in februari 2020. In mei 2020 stuurt syndicus echter nog een afrekening rechtstreeks naar vroegere eigenaar met mededeling dat in februari de afrekening nog niet klaar was en daardoor alle kosten tot en met de verkoopdatum nog niet konden doorgegeven worden aan de notarissen. De algemene vergadering van de VME is echter voorzien voor november 2020. Moet de vroegere eigenaar die veel te laattijdige afrekening betalen ?
2 Antwoord
Jef commented 5 uren ago
Betreft voorschotten hier. Definitieve afrekening werd door syndicus na de verkoop opgemaakt en betreft een veelvoud van de maandelijkse voorschotten; waarschijnlijk omdat hij bij de verkoop te weinig heeft laten inhouden door de notarissen. Wie moet betalen en wanneer (na de goedkeuring door AV ? na goedkeuring door commissaris ? via e notarissen of rechtstreeks ?) ? Wie doet überhaupt controle op een te late afrekening aan een ex-eigenaar die een veevoud betreft van de maandelijkse voorschotten ? Aangezien vroegere eigenaar niet meer naar AV kan lijkt hij toch een vogel voor de kat ?
antwoord van dilbecchabis , is het enige juiste antwoord. Bent u niet akkoord met die eindafrekening , protesteer dan , schriftelijk en aangetekend…..



