Wordt een reservefonds uitbetaald aan de eigenaars bij overdracht syndicus ?

Word je eigen syndicus

64 keren bekekenReservefondsReservefonds

Beste,

Onze syndicus (mede eigenaar) wil het reservefonds uitbetalen aan de mede eigenaars omdat hij met pensioen gaat en er een nieuwe externe syndicus aangesteld wordt.

Kan dit zo maar is dit wettelijk ?

lebragard Vraag beantwoord januari 24, 2023

Neen dit kan niet.

Reservefonds hoort toe aan de VME en kan niet uitbetaald worden…..Uw syndicus mede-eigenaar zou dit wel willen !? maar wettelijk gezien mag en kan dit niet.

Wat is het reservekapitaal en waarvoor dient het , wat zegt de wet : art.3.86 §3

  Onder “reservekapitaal” wordt verstaan de som van de periodiek ingebrachte bedragen die zijn bestemd voor het dekken van niet-periodieke uitgaven, zoals de uitgaven voor de vernieuwing van het verwarmingssysteem, de herstelling of de vernieuwing van een lift, of het leggen van een nieuwe dakbedekking.

wet mede-eigendom =

https://www.biv.be/media/1461/download?inline

noot: vraag hebt u een overzicht van uw aandeel in het reservefonds ? Hoe werd er betaald door de mede-eigenaars ? = belangrijk !!

lebragard Vraag beantwoord januari 24, 2023
You are viewing 1 out of 1 answers, click here to view all answers.
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren...

Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.


Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link