Kan de syndicus, samen met RME, de voorlopige oplevering van gemeenschappelijke delen aanvaarden zonder mandaat van alle eigenaars? Indien niet; wat staat ons te doen? Kunnen wij in de toekomst betalingen die hieruit voort vloeien weigeren als we hun nu in gebreke stellen? Eén punt is bijvoorbeeld dat het gebouw niet gekeurd werd door de brandweer en dat wij twijfelen aan veiligheid. Er zijn verder nog enkele zorgbarende punten, die niet vermeld werden in het verslag voorlopige oplevering.
6 Antwoord
Geachte
Wanneer is dit opleveringsgebeuren door gegaan ?
Waren de eigenaren die geen inspraak hadden reeds eigenaar op dat moment ? In dat geval mocht men niet handelen zonder mandaat (algemeen of welomschreven).
Dan dient men zich te richten tot hen die zonder mandaat in naam en voor rekeningen van anderen handelden…
Astrid CLABOTS
CLABOTS Advocaten
Bedankt voor het antwoord, meester.
Wij waren inderdaad op dat ogenblik al eigenaar van ons appartement.
Moeten wij hen aangetekend in gebreke stellen? Is bijvoorbeeld een keuring van de brandweer noodzakelijk? Mogen wij al in deze appartementen wonen? Kunnen wij in de toekomst betalingen weigeren als dit voortvloeit uit de te lakse aanvaarding van oplevering?



