Voor niet verkochte kavels, betaalt de bouwheer maar de helft van de gemeenschappelijke kosten ?

Word je eigen syndicus

1.13K keren bekekenStatuten

In onze statuten (“artikel 19 – werk-en reservekapitaal“) staat het volgende:

“Voor niet verkochte appartementen worden de gemeenschappelijke kosten door de bouwheer te betalen tot de helft herleid, voor niet verkochte autostaanplaatsen en bergingen betaalt de bouwheer geen gemeenschappelijke kosten”.

Is dit wettelijk ?

Mvg,

Ronny

Past uw syndicus deze bepalingen toe ?

 

Schrijf hem een aangetekende brief met de vraag in de volgende AV op te nemen als agendapunt :

 

de verdeling gebeurt uitsluitend  volgens quotiteiten (met terugwerkende kracht)

 

Vestig zijn aan aandacht ook op :

 

B.W. Art. 577-2 §  9  derde lid

You are viewing 1 out of 1 answers, click here to view all answers.
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren...

Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.


Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link