Verplicht wettelijk rekeningstelsel ?

Word je eigen syndicus

1.95K keren bekekenBoekhouding VMEForfait kosten

Sinds 1/01/2013 is er een nieuw rekeningstelsel wettelijk verplicht. kan de syndicus hiervoor een een bedrag van 150 € vragen als aanpassing voor de wettelijke verplichting ?  Wij zijn met 10 eigenaars, kunnenwij eisen om een eenvoudige boekhouding te hanteren ?  Wij hebben wel een RvME. Dank voor antwoord.

Als het een appartementsblok met minder dan 20 kavels betreft, is volgens de nieuwe appartementswet een vereenvoudigde boekhouding voldoende. (artikel 577-8 §4 17° van het BW) 10 eigenaars is natuurlijk niet hetzelfde als 10 kavels.

You are viewing 1 out of 3 answers, click here to view all answers.
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren...

Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.


Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link
Share This