Verlenging mandaat syndicus ?

Word je eigen syndicus

2.25K keren bekekenSyndicusverlenging mandaat syndicus

Beste,

Elk jaar tijdens de AV laat de syndicus via stemming zijn mandaat verlengen.

Normaal loopt zo’n mandaat toch 3 jaar lang ?

Ben ik verkeerd te denken dat hij zich elk jaar veilig tracht te stellen voor de komende 3 jaar ?

Ergens las ik ook dat er een schriftelijk contract moet zijn. Ik heb dit nog nooit gezien, laat staan ondertekend, of is een simpele vraag tijdens de AV voldoende om dit te aanzien als een wettelijk contract ?

Is dit wettelijk ?

Dank,

Marijke

Dag Marijke,

Een syndicus-contract is maximum voor 3 jaar zijn maar minder is ook mogelijk. Wij raden zelfs aan om te werken met jaarlijkse contracten. Het is ook wettelijk verplicht voor de syndicus om een schriftelijk contract te maken.

Wat u best kunt doen is uw recht als mede-eigenaar uitoefenen om de documenten van de VME in te kijken. Vraag dus aan uw syndicus hoe u het contract kan inkijken.

mvg,
Jessie

Geachte

Om u hier correct van antwoord te dienen, is het inderdaad cruciaal dat u inzage heeft in het syndicuscontract.

Vriendelijke groeten
Astrid CLABOTS
VILLA JURIS Advocaten

Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren…

Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!
Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link