fbpx

Raad van mede-eigendom ?

Word je eigen syndicus

103 keren bekekenRaad van Mede-Eigendom

Kan een lid van de RVM automatisch verlengd worden, of moet dit telkens schriftelijk aangevraagd worden ?

Vraag beantwoord

Mede-eigenaars moeten de basisbeginselen van de wet mede-eigendom kennen en zeker leden van de Raad en Commissaris van de Rekeningen . Antwoord vind men in art.577-8/1 §3
Art. 577-8/1.

  • 1. In elk gebouw of elke groep van gebouwen met minstens…..
  • 2…….

 

  • 3. De algemene vergadering beslist bij volstrekte meerderheid over de benoeming van de leden van de raad van mede-eigendom, zulks voor elk lid afzonderlijk. Het mandaat van de leden van de raad van mede-eigendom loopt tot de volgende gewone algemene vergadering en is hernieuwbaar.

Maw: niet automatisch vernieuwbaar , mandaat voor 1 jaar en hernieuwbaar , dus kandidaat stellen en AV stemming en dit per kandidaat Raad.

Vraag beantwoord
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren...

Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.


Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link
Share This