Moeten alle eigenaars de offertes (bij belangrijke werken) kunnen zien?

Word je eigen syndicus

1.10K keren bekekenUitvoering van WerkenOffertes

Op de vergadering legt de syndicus een samenvatting voor, aangaande de (grote) werken. Moeten de eigenaars de offerte kunnen zien? Of een copy krijgen.

Dank U wel

Normaal gezien moet de uitnodiging voor de Algemene Vergadering een clausule bevatten waarop staat hoe u inzage kunt krijgen in alle documenten die betrekking hebben op de beslissingen die genomen moeten worden.

De wetgeving zegt letterlijk in Art. 577-6 §3:

“[…] De bijeenroeping vermeldt volgens welke nadere regels de documenten over de geagendeerde punten kunnen worden geraadpleegd. […]”

Groetjes,
Jessie

You are viewing 1 out of 1 answers, click here to view all answers.
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren...

Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.


Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link