Moet het overschot dat betaald werd voor de werkingskosten teruggestort worden?

Word je eigen syndicus

1.03K keren bekekenKosten en Vergoedingen in Mede-Eigendom

KLOPT DAT HET TEVELE BETAALD JAARLIJKS TERUG MOET GESTORT WORDEN

MAANDELIJKSE ONKOSTEN 20 EURO

Van uw syndicus kan u verwachten dat hij ernstige begrotenisramingen opmaakt:

B.W. Art. 557-8 § 4 17 °

Daaruit moet hij dan even ernstige opvragingen van voorschotten voor de werkingskosten kunnen afleiden. Normaal zal er dan ook GEEN overschot zijn, behalve misschien een kleine “strategische” reserve.

Naar mijn mening moet er gedeeltelijk terugbetaald worden indien het overschot voor een individuele eigenaar hoger wordt dan het voorschot dat hem waarschijnlijk zal gevraagd worden voor een volgende periode, dit natuurlijk vooropgesteld dat hij een regelmatige betaler is.

Slotbemerking: een goede sfeer in het gebouw is er niet mee gediend dat iemand “apothekersrekeningen” begint te maken

You are viewing 1 out of 2 answers, click here to view all answers.
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren...

Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.


Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link