Moet het geld op de reserverekening terugbetaald worden aan de verkoper?

Word je eigen syndicus

831 keren bekekenSyndicusreserverekening

Bij verkoop moet ik toch het bedrag van de reserverekening, die niet werd gebruikt aan de verkoper terug betalen?   Volgens de notaris klopt dit niet

Staat op de “reserverekening” het reservekapitaal? Dan blijft dit eigendom van de VME.

B.W. Art. 577-11 § 5 2°

Enkel het werkkapitaal komt in aanmerking voor eventuele terugstorting.

You are viewing 1 out of 1 answers, click here to view all answers.
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren...

Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.


Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link