Mag men een standplaats voor auto op gemeenschappelijke grond maken?

Word je eigen syndicus

1.29K keren bekekenReglement van Interne Orde

Geachte,

Mag een eigenaar van een appartement gemeenschappelijke grond gebruiken om een standplaats voor zijn auto te maken ?

In uw basisakte zult u hopelijk een nauwkeurige omschrijving vinden van de gemeenschappelijke delen.

Het is uiteraard de bedoeling dat de gemeenschappelijke delen voor iedereen vrij toegankelijk zijn tenzij er om bepaalde redenen beperkingen moeten toegepast worden (veiligheid : toegang machinekamer lift).

 

In uw vraag zijn weinig concrete gegevens aangegeven : is de standplaats zo gelegen dat andere ME toch geen gebruik maken van de standplaats, is er hinder voor anderen ?

 

Best wordt de zaak als agendapunt voorgelegd op de volgende vergadering.

 

B.W. Art. 577-7 zal de basis vormen voor de oplossing en de te behalen meerderheden.

 

§ 1 1° a)  gebruik gemeenschappelijke delen

§ 1 2° b) wijziging bestemming deel onroerend goed

§ 1 2 ° f)  wijziging van de statuten

 

 

Om de dure oplossing  herziening van de basisakte voor notaris te omzeilen kan misschien overwogen worden dat de ME voor de standplaats een maandelijkse huur betaalt aan de VME

You are viewing 1 out of 1 answers, click here to view all answers.
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren...

Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.


Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link