fbpx

Mag ik BAV verslag delen met derden

Word je eigen syndicus

148 keren bekekenAlgemene Vergadering

Wij maken sinds kort deel uit van een nieuwe VME. Voor de ondertekening van de akte zijn wij (al de nieuwe eigenaars van het appartementsblok) via email in contact gebracht met elkaar.

Nu is er nog 1 partij die nog niet de akte heeft getekend en in discussie is met de verkoper omtrent een verborgen gebrek.

Intussen hebben wij onze BAV gehad om kennis te maken met de syndicus en het bespreken van de eerste punten.

Mag ik het verslag van de BAV delen met de partij die nog niet getekend heeft? Of mag dit wettelijk gezien niet.

Vraag beantwoord

B.W. Art. 577-10 § 3

…”iedere belanghebbende”….

Vraag beantwoord
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren...

Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.


Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link
Share This