fbpx

Mag het verslag van de raad van mede-eigendom opgesteld worden door de syndicus?

Word je eigen syndicus

795 keren bekekenRaad van Mede-Eigendom

Mag het halfjaarlijks verslag opgesteld worden door de syndicus?

Gezien de raad van mede-eigendom als hoofdtaak heeft de syndicus te controleren (ook Art. 577-7 §1-1° c)) spreekt het voor zich dat de syndicus dat verslag niet kan opstellen.

Ik heb wel een artikel geschreven met richtlijnen over wat je in zo’n verslag kunt opnemen (zie https://blog.smartsyndic.be/het-halfjaarlijks-verslag-door-de-raad-van-mede-eigendom/ )

Groetjes,
Jessie

Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren...

Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.


Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link
Share This