fbpx

Mag een mede-eigenaar voor zichzelf stemmen om syndicus te worden?

Word je eigen syndicus

1.51K keren bekekenSyndicus

Mag een mede-eigenaar voor zichzelf stemmen om syndicus te worden?

In het geval van 6 appartementen, hoeveel stemmen zijn er nodig om een meerderheid te bekomen?

Alvast bedankt.

 

Vraag beantwoord

Mag een mede-eigenaar voor zichzelf stemmen om syndicus te worden?

Uiteraard

In het geval van 6 appartementen, hoeveel stemmen zijn er nodig om een meerderheid te bekomen?

 

50%+1 indien verschil in quotiteiten, dient dit in rekening gebracht

Ontzettend bedankt voor uw snelle antwoord!

Vriendelijke groeten

Lees aandachtig :

 

http://www.quimmo.be/nl/forum/syndicus-algemene-vergaderingen-raad-van-mede-eigendom/stemmingen-op-av

 

B.W. Art. 577-6 § 9

 

Nuancering : de syndicus mag dus NIET deelnemen aan de stemming over de eventuele verlenging van zijn mandaat.

Beste dilbeccha,

dus een mede-eigenaar mag wel voor zichzelf stemmen om de nieuwe syndicus te worden, maar niet voor een verlenging na 3 jaar, wanneer de ‘ambtstermijn’ afloopt?

Ik geloof dat de syndicus positie voor 3 jaar loopt (tenzij de vereniging van mede-eigenaars sneller het ontslag vraagt of indien de syndicus zelf zijn ontslag geeft)?

Alvast bedankt

 

Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren...

Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.


Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link
Share This