Mag de syndicus van verzekeringsmaatschappij veranderen zonder iemand iets erover te zeggen?

Word je eigen syndicus

1.10K keren bekekenSyndicusVerzekeringenverzekering

mag de syndicus op eigen houtje van verzekeringsmaatschappij veranderen zonder de medeigemaars iets te vragen of te zeggen?

Neen. De syndicus is verplicht om dit te laten stemmen op de AV. Art. 577-8 § 4 stelt dat de syndicus de beslissingen van de AV moet uitvoeren. Hij mag enkel op eigen houtje initiatief nemen om bewarende maatregelen te treffen en daden van voorlopig beheer te stellen. Dit betekent dat hij slechts autonoom kan handelen voor zaken die dringend en noodzakelijk zijn.

Van verzekeringsmaatschappij veranderen is niet dringend en ook niet noodzakelijk, zeker gezien er reeds al een verzekeringspolis was. Hij moest m.a.w. de beslissing van de AV afwachten.

Groetjes,
Jessie

You are viewing 1 out of 1 answers, click here to view all answers.
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren...

Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.


Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link