Mag de RME zelf zijn voorzitter kiezen?

Word je eigen syndicus

1.04K keren bekekenRaad van Mede-Eigendom

Beste Jessie,

Is het waar dat er een algemene vergadering nodig is om de voorzitter van de Raad van Mede-eigenaars te kiezen of mag de Raad onderling een nieuwe voorzitter aanduiden?

 

Vrijheid = blijheid

B.W. Art. 577-8/1 bevat geen enkele richtlijn betreffende de interne organisatie van de RME.

Richtlijnen kunnen uiteraard wel opgelegd worden in basisakte, reglement van mede-eigendom of via agendapunten, goedgekeurd in de algemene vergadering.

 

You are viewing 1 out of 1 answers, click here to view all answers.
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren...

Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.


Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link