Mag de jaarlijkse statutaire vergadering uitgesteld worden waardoor termijn langer dan 1 jaar is?

Word je eigen syndicus

1.05K keren bekekenStatuten

Goede middag .

Mijn vraag is in de statuten (basisakte) staat er geschreven , dat men jaarlijks een vergadering moet houden onder de eigenaars .

Wat moet men daar onder verstaan , moet de vergadering plaats nemen, binnen de twaalf maanden of niet, ( mag men de vergadering uitstellen tot enkele maanden nadien )?

Dag Robert,

Volgens mij is dit niet toegelaten. Bovendien is met de nieuwe wetgeving van 2010 men ook verplicht een periode vast te leggen van 15 dagen waarbinnen deze jaarlijkse AV zelf moet plaatsvinden. Deze periode moet vastgelegd worden wanneer de statuten aangepast worden aan de nieuwe wetgeving van 2010.

Art. 577-4 § 1 zegt: […] Het reglement van mede- eigendom moet bevatten:

[…]

5° de jaarlijkse periode van vijftien dagen waarbinnen de gewone algemene vergadering van de vereniging van mede-eigenaars plaatsvindt.

Groetjes,
Jessie

You are viewing 1 out of 1 answers, click here to view all answers.
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren...

Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.


Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link