Kan ik als syndicus aangesteld worden in kleine woonblokken?

Word je eigen syndicus

1.08K keren bekekenSyndicusniet professioneel syndicus

Ik fungeer als syndicus-mede-eigenaar van een meer-gezinswoning (ik ben geen professioneel syndicus).

Ik word gevraagd een andere woonblok als syndicus te beheren.

Mag ik die opdracht aannemen en tegen welke voorwaarden?

NEEN. Als uitzondering op de algemene regel kan een eigenaar enkel het mandaat van syndicus opnemen voor een gebouw dat tot zijn patrimonium behoort.

(K.B. van 06 september 1993 art. 4 2° )

You are viewing 1 out of 1 answers, click here to view all answers.
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren...

Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.


Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link