Kan een eigenaar die tevens werknemer is bij de syndicus voorzitter worden vd RVM?

Word je eigen syndicus

724 keren bekeken

Kan een eigenaar/bewoner, die tewerkgesteld is in loondienst bij de syndicus, voorzitter worden van de raad van mede-eigenaars. ?

Zie ook gelijkaardige vraag : ”Werknemer als lid van de raad van mede-eigenaars” op 31-08-2014.

 

Elk lid van de RvME moet een mede-eigenaar zijn, bewoner zijn volstaat NIET.

 

Wettelijk gezien is er voor een mede-eigenaar niets tegen in te brengen alhoewel dit uiteraard geen wenselijke situatie is.

 

B.W. Art. 577-8/1

 

Hieruit blijkt duidelijk dat de Raad van Mede-eigendom ingesteld wordt als contrôle-orgaan op de syndicus.

 

Hopelijk zijn alle mede-eigenaars op de hoogte van dit belangenkonflikt voor de stemming.

 

Hem gewoonweg niet verkiezen is uiteraard de beste oplossing.

 

Indien de kandidaat ietwat gezond verstand heeft, zal hij verheugd zijn weggestemd te worden.

 

 

You are viewing 1 out of 1 answers, click here to view all answers.
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren...

Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.


Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link