Is een schriftelijk contract met syndicus wettelijk verplicht?

Word je eigen syndicus

895 keren bekekenSyndicus

Ik heb nooit een schriftelijk contract ondertekend bij de syndicus. Is een schriftelijk contract wettelijk verplicht?

B.W. Art. 577-8 § 1 bepaalt uitdrukkelijk dat: “……..de band tussen de syndicus en de VME wordt opgenomen in een schriftelijke overeenkomst.”

Verder wordt het mandaat van de syndicus beperkt tot 3 jaar, met mogelijkheid van schriftelijke verlenging.

Zoals uw vraag het schijnt te suggereren is het NIET de bedoeling dat elke mede-eigenaar een individueel contract aangaat met de syndicus.

Het gaat om een contractuele band tussen de syndicus en de  “vereniging van mede-eigenaars” als rechtspersoon.

You are viewing 1 out of 1 answers, click here to view all answers.
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren...

Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.


Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link