fbpx

Heeft een rekencommissaris (minder dan 20 privatieven) recht op kopie van de facturen?

Word je eigen syndicus

661 keren bekekenBoekhouding VME

Beste,

Heeft de rekencommissaris recht op een kopie van de facturen?

Vraag beantwoord

B.W. Art. 577-8/2 (wetgeving versie 2018)

“… wier bevoegdheden en verplichtingen en verplichtingen bij het reglement van interne orde bepaald.”

Het is normaal dat de syndicus hiervoor bijkomende kosten aanrekent. (Niet voorzien in syndicuscontract).

Vraag beantwoord
You are viewing 1 out of 2 answers, click here to view all answers.
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren...

Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.


Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link
Share This