Documenten en av verslagen VME

Word je eigen syndicus

Onlangs vroeg ik aan de syndicus de documenten en av verslagen , die de immo makelaar heeft ontvangen, om deze aan mij te bezorgen, de syndicus zegt, welke documenten, van wie heeft de makelaar die ontvangen, deze kunnen enkel door de syndicus bezorgd worden, de syndicus praat zichzelf tegen ?

lebragard Vraag beantwoord

Syndicus is o.a. wettelijk verplicht cfr.

Art. 3.89. Syndicus (577-8) 

§5 , 9°

  9° het de mede-eigenaars mogelijk te maken inzage te nemen van alle niet-private documenten of gegevens over de mede-eigendom, en wel op alle wijzen die zijn bepaald bij het reglement van interne orde, of door de algemene vergadering; 

maw. wat staat in uw RIO ?…..op welke wijze…..

Patrick2 Posted new comment

De syndicus wil er heel makkelijk mee weg komen, plots weet hij niet welke documenten, de immo makelaar heeft mij schriftelijk bevestigd dat hij de nodige documenten en av verslagen van de syndicus heeft ontvangen, deze heb ik opgevraagd bij de syndicus , geen reactie, dan zal ik verdere stappen nemen die mij door de wet beschikbaar worden gesteld.

Meestal is het zo dat na afspraak u de documenten kan gaan inzien op het kantoor van de syndicus…..praktisch nooit bezorgt men deze documenten aan de aanvrager…..maw. lees uw RIO erop na alsook de uitnodiging van een AV….feit blijft dat de syndicus wettelijk verplicht is u INZAGE te geven.

Klopt, de syndicus had kunnen aangeven , je kan ze bij mij komen inkijken, maar het blijft stil, nou ik weet wat mij te doen staat, het dossier is in zijn eindfase om in te dienen.

Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren…

Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!
Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link