Deel van elektriciteit terugbetalen van mede-eigenaar

Word je eigen syndicus

1.17K keren bekekenBoekhouding VMEkosten gemaakt door mede-eigenaar

Op onze gemeenschappelijke grond wensen wij verlichting te plaatsen. Daar er geen gemeenschappelijke aansluiting is, zal de elektriciteit afgenomen worden bij 1 van de mede-eigenaars. Natuurlijk wensen wij hem hiervoor te vergoeden op basis van een zelf geplaatste meter en de elektriciteitafrekening van die mede-eigenaar. De VME betaalt dan de gemeenschappelijk verbruikte elektriciteit terug aan deze mede-eigenaar.

Hoe moeten wij dit oplossen in de boekhouding?

Dient er een contract opgesteld te worden? Of is een vastlegging hiervan in een AV-verslag dat goedgekeurd is hiervoor voldoende?

 

Alvast bedankt!

Goedkeuring van een uitgebreid agendapunt zal volstaan.

 

Maak wel goede afspraken omtrent de gefactureerde prijs. Tariefprijs leverancier? Prijs effectief aangerekend (dag-nachttarief) ? Prijs aangerekend in voorbije periode?

 

Vraag de mede-eigenaar trimestrieel een nota op te maken te controleren door syndicus en CvR om verrassingen te vermijden.

Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren...

Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.


Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link
Share This