fbpx

Betaling van winkelrekeningen door de syndicus

Word je eigen syndicus

196 keren bekekenSyndicus

Mag de syndicus zonder meer , winkelrekeningen ingebracht door medeeigenaars zonder de goed keuring van de AV, welke rol speelt het bedrag mededinging hierbij ?
Hier wordt het bedrag mededinging als richtlijn gebruikt (1000 €) , dit is toch een open deur …

Vraag beantwoord

U hebt het,  ook op basis van uw voorgaande vraag, blijkbaar niet getroffen in uw VME.

Over welke uitgaven gaat het? Zijn ze in overeenstemming met:

B.W. Art. 577-8 § 4 18 °

en waarom maakt de syndicus deze onkosten niet zelf en betaalt ze dan op factuur?

De controle door CvR en RvME hoort een controle post factum te zijn.

In hun rapporten zouden zij de door u geschetste toestand moeten vermelden en eventueel bekritiseren.

De AV kan steeds de goedkeuring van de voorgelegde rekeningen betwisten en weigeren de syndicus kwijting te geven.

B.W. Art. 577-4 § 2 (wetgeving versie 2018)

Verlagen van het bedrag zal geen permanente oplossing opleveren al doet u dit best.

Opgepast: een te laag bedrag is onwerkbaar voor syndicus en VME.

Vraag beantwoord
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren...

Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.


Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link
Share This