Ben ik wettelijk verplicht als commissaris voor de AV een verslag te versturen naar de mede-eigenaars ?

Word je eigen syndicus

1.36K keren bekekenCommissaris van de Rekeningen

Op de vergadering na het voorlezen van mijn verslag  is de opmerking gekomen van één mede-eigenaar dat het verplicht is voor de vergadering het verslag te bezorgen,ik begrijp zijn standpunt maar vind in de nieuwe wettekst niets terug  omtrent een te respecteren termijn?

VRIJHEId=BLIJHEID

Het B.W. Art. 577/-8/2 is voldoende algemeen gesteld om ook een mondeling verslag van de commissaris in de vergadering mogelijk te maken. De ME moeten maar in het RvM bepalen wat zij juist willen in geval zij vooraf een schriftelijk verslag willen.

Omdat nuanceringen bij het schriftelijk neerleggen verloren gaan en kritiek gemilderd wordt, geef ik zelfs de voorkeur aan een mondeling verslag.

You are viewing 1 out of 3 answers, click here to view all answers.
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren...

Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.


Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link