Airco werken op dak werden unaniem afgekeurd op de AV. De werken starten toch. Kan dit?

Word je eigen syndicus

814 keren bekekenAlgemene Vergadering

Op de algemene vergadering stelt de syndicus als agendapunt of er goedkeuring kan gegeven worden om vier (4) doorgangen door het dak te maken, teneinde extra airco-units op de daktuin te voorzien voor een winkel die onder de daktuin ligt (Action).
De AV heeft unaniem beslist deze werken niet te laten doorgaan wegens overdreven geluidsoverlast op de terrassen van de bewoners en vanuit estetisch oogpunt. De werken zijn zonder de minste dialoog toch gestart met instemming van de syndicus.
Kan dit zomaar?

RM Posted new comment september 19, 2022

Ik hoop dat het niet onze vroegere syndic is want de onze veegde ook aan alles zijn laars en je kon er niets tegen doen want het was een advocaat. Enkel buitenstemmen is de boodschap

NEEN dit kan en mag niet. Hoeveel kavels telt uw VME ? Is er een Raad van mede-eigendom ?

De raad heeft een controletaak naar de syndicus dat deze zijn werk naar behoren doet.

De syndicus is ter kwader trouw en respecteert de AV beslissing niet , geluidsoverlast en esthetiek van het gebouw. Doe onmiddellijk een telefoon , aangetekend schrijven , mail naar de syndicus en maak bezwaar. Contacteer een gerechtsdeurwaarder die de nodige vaststelling doet rekening houdend met het AV verbod , laat dit noteren in een proces verbaal….uiteraard zijn de daaraan verbonden kosten voor de syndicus .

Onderneem de syndicus niets en blijft deze stilzitten…..organiseer een BAV (20%) van de stemmen met agendapunt, syndicus en airco’s. Neem samen een standpunt in .

lebragard Posted new comment september 19, 2022

Kan u ons op de hoogte houden van het verdere verloop….Txs

De statuten van uw gebouw kunnen voorzien in “prerogatieven” ten aanzien van het handelspand ?!

Controleer dit even , indien niets voorzien is blijft het verbod AV beslissing overeind en kan u het nodige doen zoals weergegeven in mijn vorig antwoord.

lebragard Vraag beantwoord september 19, 2022
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren...

Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.


Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link
Share This