1 ) Goedgekeurd ? Niet goedgekeurd ? Dan toch maar goekeuren ? Kan en mag dat zomaar allemaal ? 2 ) Geld opvragen voor werken :Wat is wettelijk ?

Word je eigen syndicus

1.92K keren bekeken

Geachte ,

Wij zijn eigenaar van een App. + een Garage in een gebouw met veel problemen .

Er loopt een gerechtelijke procedure . De bouwheer + een aantal aannemers + een aantal onderaannemers zijn in faling .Een aantal terrassen zijn inmiddels hersteld . Kostprijs 50.000 € . Nu moet het ganse parkeerdak hersteld worden : Kostprijs 76.500 € . De verdeling van de lasten van deze kosten gebeurd in 10.000 sten . Ik vindt dit heel oneerlijk . De gerechtelijke procedure kost tot op heden meer dan 30.000 € . Deze worden ook verdeeld in 10.000 sten .Nochtans is het nut van deze herstellingen voor iedereen hetzelfde .

 

Op de AV van oktober 2013

Een partieel antwoord vindt u in :

 

https://blog.smartsyndic.be/qa/verdeling-gemeenschappelijke-kosten/

 

10-april 2013

 

Verder wordt elke (kandidaat) eigenaar van een kavel in gedwongen mede-eigendom veronderstelt kennis te hebben  genomen van de inhoud van de splitsingsakte.

Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren…

Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!
Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link