Criteria marktconformiteitsonderzoek ?

Word je eigen syndicus

1.72K keren bekekenSyndicusmarktonderzoek

Het contract van onze huidige syndicus eindigt volgend jaar. Op de volgende AV wordt zijn termijn ofwel vernieuwd ofwel wordt het contract opgezegd. Er zijn wel een aantal perikelen geweest waar deze syndicus niet onmiddellijk kon aan doen. Evenwel is er een mede-eigenaar die vindt dat de syndicus te duur is. We (RME) hebben dit voorgelegd aan onze huidige syndicus en die raadde ons aan een marktconformiteitsonderzoek in te stellen.

Mijn vraag is nu: hoe wordt een dergelijk marktconformiteitsonderzoek uitgevoerd ? Zijn er een aantal punten of criteria die onze aandacht dienen te weerhouden?

Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren…

Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!
Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link